Varbase Layout Builder (10.2.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Outline
sl: Struktura

en: Layout
sl: Postavitev

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Authored by
sl: Avtor

en: Color
sl: Barva

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
