Varbase Layout Builder (10.2.0-beta4) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: More
km: បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: Label
km: ស្លាក

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
