Varbase Layout Builder (10.2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Outline
eo: Skemo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Color
eo: Koloro

en: Authored on
eo: Verkita je
