Varbase Layout Builder (10.2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Target
kn: ಗುರಿ
