Varbase Layout Builder (10.2.0-rc2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: More
si: තව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය
