Varbase Layout Builder (10.2.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: More
hr: Više

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Outline
hr: Korice

en: Label
hr: Oznaka

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Color
hr: Boja

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Change
hr: Promijeni

en: Meta tags
hr: Meta oznake
