Varbase Layout Builder (9.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Gallery
sk: Galéria

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sk: Zoznam povolených hodnôt: každý kľúč musí byť reťazec dlhý najviac 255 znakov.

en: Modal
sk: Modálny

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.
