Varbase Media (10.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (92 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Audio
et: Heli

en: Updated
et: Uuendatud

en: Search keywords
et: Otsingu võtmesõnad

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Gallery
et: Galerii

en: Items
et: Kirjed

en: Authored by
et: Autor

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Original
et: Originaal

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Browser
et: Brauser

en: author
et: autor

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Grid
et: Ruudustik

en: Editor
et: Redaktor

en: Audio file
et: Helifail

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Offset
et: Nihe

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Embed
et: Manus

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Video file
et: Video fail

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Select media
et: Vali meedia

en: Media library
et: Meediakogu

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia

en: The thumbnail of the media item.
et: Meedia elemendi pisipilt.

en: The time the media item was created.
et: Meedia elemendi loomise aeg.

en: The time the media item was last edited.
et: Meedia elemendi viimati muutmise aeg.

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.
