Varbase Media (10.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: File
te: ఫైల్

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: True
te: సత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Items
te: అంశాలు

en: Table
te: పట్టిక

en: Browser
te: విహారిణి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.

en: Maximum height
te: గరిష్ఠ ఎత్తు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
