Varbase Media (all releases) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: On
be: На

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Published
be: Апублікавана

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Authored on
be: Дата:

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.
