Varbase Media (all releases) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Gallery
ca: Galeria

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.

en: The user ID of the author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor.

en: The thumbnail of the media item.
ca: La miniatura de l'element mèdia.

en: The time the media item was created.
ca: L'hora en què es va crear l'element mèdia.

en: The time the media item was last edited.
ca: L'hora en què es va editar per darrer cop l'element mèdia.
