Varbase Media (all releases) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Published
eu: Argitaratua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.
