Varbase Media (all releases) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Name
ka: სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Media
ka: მედია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
