Varbase Media (all releases) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
