Varbase Media (10.0.4) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Upload
mn: Оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Browser
mn: Хөтөч

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.
