Varbase Media (10.0.5) - en to fi translation catalogue (73 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: True
fi: Tosi

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Search keywords
fi: Hakusanat

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Upload
fi: Siirrä

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Gallery
fi: Galleria

en: Items
fi: Aiheet

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Widget
fi: Widgetti

en: Table
fi: Taulukko

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Browser
fi: Selain

en: author
fi: kirjoittaja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Editor
fi: Editori

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: Embed
fi: Upota

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Library
fi: Kirjasto

en: Cover Image
fi: Kansikuva

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: No media available.
fi: Ei mediaa saatavilla.

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Master
fi: Isäntä

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Select media
fi: Valitse tiedosto

en: A locally hosted audio file.
fi: Paikallisesti palveltava äänitiedosto.

en: A locally hosted video file.
fi: Paikallisesti palveltava videotiedosto.

en: Show in media library
fi: Näytä mediakirjastossa
