Varbase Media (10.0.5) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: - All -
ka: - ყველა -
