Varbase Media (10.0.6) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።
