Varbase Media (10.1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: author
gu: લેખક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
