Varbase Media (10.1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල
