Varbase Media (10.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Audio
be: Аўдыё

en: Updated
be: Абноўлена

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Upload
be: Загрузіць

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Browser
be: Браўзер

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Grid
be: Сетка

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Full content
be: Усё змесціва
