Varbase Media (10.1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Created
ga: Cruthaithe
