Varbase Media (10.1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: author
hy: հեղինակ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
