Varbase Media (10.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
