Varbase Media (10.1.0) - en to az translation catalogue (91 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Keywords
az: Açar söz

en: Upload
az: Yükləmə

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Browser
az: Brauzer

en: author
az: müəllif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Grid
az: Cədvəl

en: Editor
az: Redaktor

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Offset
az: Ofset

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Video file
az: Video fayl

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Full content
az: Tam məzmun

en: Select any filter and click on Apply to see results
az: İstənilən filtri seçin və nəticələri görmək üçün Tətbiq et üzərinə klikləyin

en: No media available.
az: Əlçatan media yoxdur.

en: Media Library
az: Media Kitabxanası

en: Media type
az: Media növü

en: Select media
az: Media seçin

en: Media Image
az: Media Şəkli

en: Media library
az: Media kitabxanası

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
az: Bu kataloqu yaratmaq üçün avtomatlaşdırılmış cəhd, ola bilsin, icazə probleminə görə uğursuz oldu. Quraşdırmaya davam etmək üçün ya qovluğu yaradın və onun icazələrini əl ilə dəyişdirin, ya da quraşdırıcının onu avtomatik yaratmaq icazələrinə malik olduğundan əmin olun. Əlavə məlumat üçün INSTALL.txt və ya <a href=":handbook_url">onlayn təlimata</a> baxın.

en: Delete media
az: Medianı silin

en: Media name
az: Media adı

en: Save media
az: Media saxla

en: Publish media
az: Media nəşr edin

en: Unpublish media
az: Media nəşrini ləğv edin

en: Find and manage media.
az: Media tapın və idarə edin.

en: The user ID of the author.
az: Müəllifin istifadəçi identifikatoru.

en: The thumbnail of the media item.
az: Media elementinin miniatürü.

en: The time the media item was created.
az: Media elementinin yaradıldığı vaxt.

en: The time the media item was last edited.
az: Media elementinin sonuncu redaktə olunduğu vaxt.

en: Use local files for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli fayllardan istifadə edin.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: A locally hosted audio file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən audio fayl.

en: A locally hosted video file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən video fayl.

en: Name (A-Z)
az: Ad (A-Z)

en: Name (Z-A)
az: Ad (Z-A)

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.

en: Edit {{ name }}
az: {{ name }} redaktə et

en: Widget (table)
az: Vidcet (cədvəl)

en: Delete {{ name }}
az: {{ name }} silin
