Varbase Media (10.1.0) - en to pl translation catalogue (104 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Search keywords
pl: Słowa kluczowe wyszukiwania

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Gallery
pl: Galeria

en: Items
pl: Elementy

en: Authored by
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Original
pl: Oryginał

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Token
pl: Wzorzec

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: author
pl: autor

en: Video
pl: Wideo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Grid
pl: Siatka

en: Editor
pl: Edytor

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Embed
pl: Osadzony

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Video file
pl: Plik Video

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Library
pl: Biblioteka

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Select media
pl: Wybierz media

en: Media Image
pl: Obraz

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
pl: Próba automatycznego utworzenia tego katalogu nie powiodła się, prawdopodobnie z powodu nieprawidłowych uprawnień. Aby kontynuować instalację, należy utworzyć katalog i ręcznie zmienić jego uprawnienia lub upewnić się, że instalator ma uprawnienia umożliwiające jego automatyczne utworzenie. Więcej informacji znajduje się w pliku INSTALL.txt lub w <a href=":handbook_url">internetowym podręczniku</a>.

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Save media
pl: Zapisz media

en: Publish media
pl: Publikuj media

en: Unpublish media
pl: Wstrzymaj publikację mediów

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: The user ID of the author.
pl: ID użytkownika autora.

en: The thumbnail of the media item.
pl: Miniaturka elementu mediów.

en: The time the media item was created.
pl: Data utworzenia elementu mediów.

en: The time the media item was last edited.
pl: Data ostatniej edycji elementu mediów.

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}
