Varbase Media (10.1.0) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: Full content
sr: Пун садржај
