Varbase Media (10.1.0) - en to th translation catalogue (35 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Items
th: จำนวน

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Media
th: สื่อ

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Table
th: ตาราง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: author
th: ผู้เขียน

en: Video
th: วีดีโอ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Editor
th: แก้ไข

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
