Varbase Media (10.1.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Editor
br: Embanner
