Varbase Media (10.1.1) - en to ca translation catalogue (93 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Audio
ca: Àudio

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Search keywords
ca: Termes de cerca

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Upload
ca: Puja

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Gallery
ca: Galeria

en: Items
ca: Elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Browser
ca: Navegador

en: author
ca: autor

en: Video
ca: Vídeo

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Grid
ca: Graella

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Embed
ca: Incrustra

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Select media
ca: Selecciona mèdia

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Save media
ca: Desa mèdia

en: Publish media
ca: Publica mèdia

en: Unpublish media
ca: Retira mèdia

en: The user ID of the author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor.

en: The thumbnail of the media item.
ca: La miniatura de l'element mèdia.

en: The time the media item was created.
ca: L'hora en què es va crear l'element mèdia.

en: The time the media item was last edited.
ca: L'hora en què es va editar per darrer cop l'element mèdia.

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Name (A-Z)
ca: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
ca: Nom (Z-A)

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

en: Allows users to browse and administer media items
ca: Permet als usuaris navegar i administrar els elements mèdia.

en: Edit {{ name }}
ca: Edita {{ name }}

en: Widget (table)
ca: Giny (taula)

en: Delete {{ name }}
ca: Suprimeix {{ name }}
