Varbase Media (10.1.1) - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Language
ms: Bahasa

en: Action
ms: Tindakan

en: File
ms: Fail

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: Preview
ms: Pratonton

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Upload
ms: Muat naik

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: URL alias
ms: Alias URL

en: Items
ms: Item-item

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Table
ms: Jadual

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Browser
ms: Pelayar

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: The directory %directory does not exist.
ms: Direktori %directory tidak wujud.

en: Maximum height
ms: Ketinggian maksimum

en: Maximum width
ms: Kelebaran maksimum

en: - All -
ms: - Semua -

en: The directory %directory is not writable.
ms: Direktori %directory tidak boleh ditulis.

en: Full content
ms: Kandungan penuh

en: Asc
ms: Menaik
