Varbase Media (8.x-4.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Upload
nn: Last opp

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Items
nn: Element

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nn: Denne teksten vert nytta av skjermlesarar, søkemotorar, eller når biletet ikkje vert lasta.

en: - All -
nn: - Alle -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.

en: Library
nn: Bibliotek
