Varbase Media (8.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
