Varbase Media (8.x-5.1) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
