Varbase Media (8.x-5.1) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Items
oc: Elements

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
