Varbase Media (8.x-6.10) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Advanced options
is: Framkomnar setingar

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: Default
is: Standard

en: Updated
is: Dagført

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Upload
is: Uppsending

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Items
is: Liðir

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Unpublished
is: Ikki givið út
