Varbase Media (8.x-6.11) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
