Varbase Media (8.x-6.16) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Items
eo: Eroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
