Varbase Media (8.x-6.4) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Original
lt: Orginalas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
