Varbase Media (8.x-7.15) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Advanced options
ru: Калбайтыр эдиглер

en: Search
ru: Дилээри

en: Image
ru: Чурук

en: Name
ru: Ат

en: Default
ru: Ниити

en: All
ru: Шупту

en: Media
ru: Медиа

en: Authored on
ru: Бижээн
