Varbase Media (8.x-7.26) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: File
jv: Berkas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Upload
jv: Unggah

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Items
jv: Item

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Asc
jv: Urut Maju
