Varbase Media (8.x-7.38) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
