Varbase Media (all releases) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།
