Varbase Media (all releases) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.
