Varbase Media (all releases) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Gallery
et: Galerii

en: Media
et: Meedia

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.
