Varbase Media (all releases) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Gallery
fi: Galleria

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.
