Varbase Media (all releases) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
