Varbase Media (all releases) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Provider
pt: Fornecedor

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: Maximum height
pt: Altura máxima

en: Maximum width
pt: Largura máxima

en: Submit button text
pt: Texto do botão enviar

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não é possível escrever no diretório %directory.
