Varbase Media (9.0.32) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: The directory %directory is not writable.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་འབྲི་བཏུབ་མེན་བས།
