Varbase Media (9.0.36) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: File
ps: دوتنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Search keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: author
ps: ليكوال

en: Grid
ps: ځاليز

en: Embed
ps: نصبول

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی

en: - All -
ps: - ټول -
